שאלות ותשובות

סופרים ומייצגים

השם ניובוק חדש לי. מה זה בעצם ניובוק?

אם יש לך ספר חדש שכתבת או הוצאת לאור או שטרם יצא לאור, בוודאי חשוב לך שהוא יגיע לכל אנשי התקשורת הרלוונטיים ויזכה בנקודת פתיחה משופרת ומאפשרת. ניובוק הוא מיני-אתר פרטי שנבנה במיוחד עבור הספר שלך, ובו מתוכלל כל המידע אודותיו, באופן מעוצב, אלגנטי ונוח. המיני-אתר יגיע באמצעות קישור, ישירות לדוא"ל של מאות אנשי תקשורת בארץ ויזכה לבולטות ונוכחות על-פני אינספור הספרים היוצאים לאור בלא הרף. לכל ספר, מיני-אתר משלו. וכולם באתר ניובוק.

האם אני צריך ניובוק?

אם יש לך ספר - בהחלט כן. בכל שנה יוצאים לאור בארץ אלפי ספרים בעברית, רובם הגדול אינו זוכה לחשיפה, כיסוי ותשומת לב תקשורתית. ניובוק מעניק לך הזדמנות איכותית יותר, חשיפה נרחבת ומיידית.

למי זה מועיל במיוחד ומה יוצא לי מניובוק?

זה מועיל לכל סופר, לכל ספר, מכל הסוגות ובכל התחומים. אנשי התקשורת יקבלו בפורמט מרשים ומזמין, את כל מה שחשוב ומעניין בספר שלך.

מה עוד אוכל לעשות עם ניובוק?

כל מה שתרצה, וזה היופי. הלינק למיני-אתר שלך יהיה ברשותך, תוכל לשלוח אותו, לקדם ולפרסם אותו, ולחשוף אותו ברשתות חברתיות. לשירותך עומד מיני-אתר של הספר אשר ישמש אותך לתועלתך וככל שתבחר. השמיים הם הגבול.

מי יכול להציג ספר בניובוק? סופר? הוצאת ספרים? אנשים אחרים?

הגישה הגמישה של ניובוק, פותחת שערים בפני כל גורמי הספרות - סופרים, מוציאים לאור, משרדי יח"צ, וכל גורם שיש לו עניין לקדם ספר.

מי הם אנשי התקשורת אליהם מגיע הניובוק שלי?

מאגר נרחב ביותר ובלבדי של ניובוק יחשוף את הספר שלך בפני אמצעי התקשורת - עיתונות, רדיו, טלוויזיה, אינטרנט וניו-מדיה. מאות אנשי תקשורת, בהם, עיתונאים, כתבים, שדרים, עורכים, מבקרי ספרות ובלוגרים, מכל עולמות התוכן הספרותי וממכלול תחומי הספרות - ייחשפו לספר שלך. מאגר אנשי התקשורת של ניובוק מתעדכן בקביעות ועדכני תמיד. הספר שלך מגיע לכל מקום, לכל כתובת, לכל יעד, לכל יד קוראת וכותבת.

יש לי ספר. כיצד יוצרים ניובוק משלי?

מתקשרים אלינו (03-572-92-92) או נרשמים באתר. לאחר ההרשמה שולחים לנו באמצעות דוא"ל, קבצים של כל המידע אודות הספר - תמונת עטיפת הספר (חזית וגב), בקבצי WORD יש לשלוח: רשימת קרדיטים, תקציר הספר, פרק ראשון מתוך הספר - לבחירתך, פרופיל הסופר והודעה לעיתונות. תמונת הסופר, ודרכים ליצירת קשר. כל מה שחשוב ומעניין. מכאן הכדור בידיים שלנו - אנו נבנה עבורך מיני-אתר שיועבר, כאמור, לכל הכתבים, העיתונאים, העורכים ואנשי התקשורת הנוגעים בדבר.

כיצד אוכל לדעת מי נחשף לניובוק שלי?

עם כניסתך לפרופיל האישי שלך באתר ניובוק, באמצעות סיסמה פרטית, תוכל לראות פירוט צפיות עדכני של אנשי תקשורת. תוכל לגלות אילו גורמי תקשורת מגלים עניין בספר שלך וכמה עיינו במידע אודות הספר. בנוסף, תוכל להתרשם באופן נרחב, מפורט ודינמי, מכל הספרים המופיעים בקטלוג ניובוק.

ואם עיתונאי או מבקר ספרות רוצה לקרוא את הספר בשלמותו?

לכל עיתונאי, מבקר ספרות או איש תקשורת שירצה לקרוא את הספר בשלמותו, תינתן אפשרות להזמין ולקבל ישירות ממך, באמצעות לחיצה על כפתור "להזמנת הספר" במיני-אתר של הספר שלך, עותק מודפס של הספר או קובץ PDF שלו.

מה משך החשיפה? האם היא מוגבלת בזמן?

משעה שספר מופיע בניובוק, הוא נשאר בניובוק והופך מיידית לחלק מהקטלוג המקיף של האתר. בכל רגע נתון, גם בעתיד, תוכל לעשות שימוש במיני-אתר שלך ולקדם באמצעותו את ספרך.

אם יש לי כבר יחסי ציבור, האם אני עדיין צריך ניובוק?

שאלה רווחת זו מאפשרת לנו לחדד ולהבהיר: ניובוק אינו מתחרה ואינו מחליף כל פעולת יחסי ציבור, שיווק וקידום. נהפוך הוא, ניובוק משתלב בפעילות ומסייע לפלס דרך, לפתוח דלת ולהגיע. מכפיל-כוח זה, יעצים כל פעולה נוספת המתבצעת לטובת קידום הספר והסופר.

האם יש "אותיות קטנות"?

כל האותיות גדולות ובהירות. ניובוק מושתת על דיוק, שקיפות ואמינות. כל המידע מופיע באתר. תנאי השימוש ותקנון ניובוק, אף הם באתר, והכל מוזמנים לעיין בהם.

האם נדרשת התעסקות בניירת?

ניובוק הוא ממשק ירוק, יעיל וחסכן אנרגיה. ניתן לבצע את מרב הפעולות למן ההרשמה ואילך, באמצעות האתר, באופן וירטואלי, נוח ואלגנטי.

מי עומד מאחורי ניובוק?

ניובוק הוקם על-ידי קבוצת אנשים חדורי עניין ומוטיבציה, אשר ספרים יקרים לליבם. כל אחד ואחד מאנשי ניובוק מתחבר לעולם הספרים מזווית אחרת. מיוצרים עד מומחי מחשבים. מה שמאחד את כולנו הוא הבנה עמוקה בצורך האותנטי לממשק ייחודי זה, ויכולת לספק את המענה המדויק והשלם.

שאלה שלא חשבנו עליה?

אנחנו כאן בשבילך. בכל שאלה, אנו מזמינים אותך ליצור קשר בטל: 03-5729292 או בדוא"ל: info@newbook.co.il (שעות פעילות: א-ה 9:00-17:00) newbook | new book

אנשי מדיה

השם ניובוק חדש לי. מה זה בעצם ניובוק?

ניובוק הוא אתר חדשני, שימושי ויעיל, המעניק במה וחשיפה לספרים חדשים. לכל ספר חדש המופיע באתר, נבנה מיני-אתר "ניובוק" ובו כל המידע אודות הספר והסופר. כל ניובוק מוגש לך באופן מעוצב, נוח ואלגנטי, בלינק ישיר לתיבת הדוא"ל שלך.

כיצד ניובוק משרת אותי כאיש תקשורת?

ניובוק מתכלל את כל המידע אודות הספר והסופר - עטיפת הספר, רשימת קרדיטים, תקציר, לעיתים גם פרק ראשון, פרופיל הסופר, תמונת הסופר, הודעה לעיתונות ופרטים ליצירת קשר. כל מה שחשוב ומעניין - זמין לשימושך באופן קל ונוח להפליא. התועלת מיידית. טרם כתיבת ביקורת, כתבה, מאמר, או ידיעה אודות ספר חדש - ניובוק הוא הפתרון האולטימטיבי עבורך. לצד כתבים, עיתונאים, עורכים ואנשי תקשורת רבים - אנו מזמינים אותך להתקדם לפלטפורמה דיגיטלית חדשנית, מרהיבה ונגישה, ניובוק. במקום ניירת וחומרים בפורמטים שונים - הכל מהודק ומעוצב לנוחותך.

כיצד נחשפים לספרים החדשים?

עם הרשמתך לאתר ניובוק, אנו נשלח לדוא"ל שלך עדכון אודות כל ספר חדש העולה לקטלוג האתר. את העדכונים תקבל על כל ספר בנפרד או במרוכז לפי העדפתך.

כיצד אוכל לאתר ספר מסויים?

מנוע חיפוש פנימי מאפשר לך להקליד את שם הספר או הסופר ולהגיע לניובוק שלו. כן ניתן לאתר ספרים על-פי סוגות. לצורך כך תקבל סיסמה פרטית אשר תאפשר לך להיכנס ישירות לקטלוג ניובוק ולהגיע לספר המבוקש.

ואם אני רוצה לקרוא את הספר בשלמותו?

בשמחה. תינתן לך האפשרות להזמין באמצעות לחיצה על כפתור "להזמנת הספר" הנמצא במיני-אתר של הספר, ולקבל ישירות מהסופר או המו"ל, עותק מודפס של הספר או קובץ PDF שלו.

כיצד אשמור ספרים מועדפים עלי?

ניתן לשמור ניובוק של כל ספר, על-פי בחירתך. לחיצה על כפתור "כוכב המועדפים", תוביל אותו לספריית ה"מועדפים שלי" שבחשבונך האישי שבאתר, שם יישמר הספר שבחרת.

ספר חדש. כמה זמן הוא שוהה באתר?

משעה שספר מופיע בניובוק, הוא נשאר באתר והופך מיידית לחלק מהקטלוג. בכל רגע נתון, גם בעתיד, תוכל לעשות שימוש בכל ספרי קטלוג ניובוק. הספרים החדשים בניובוק, יופיעו תמיד בראש הרשימה.

מי הם אנשי התקשורת אליהם מגיע ניו בוק ?

מאות אנשי תקשורת ממכלול תחומי הספרות. עיתונאים, כתבים, שדרים, עורכים, מבקרי ספרות, בלוגרים ומובילי דעת קהל, מכל הסוגות ועולמות התוכן בהם נכתבים ספרים. מאגר אנשי התקשורת של ניובוק מתעדכן באופן שוטף והוא נרחב ביותר ובלבדי.

אני מעדיף שפעילותי העיתונאית תישאר דיסקרטית...

סופר או מו"ל שספרו מופיע בניובוק, יכול לקבל נתונים סטטיסטיים, אך אין ביכולתו לדעת את שמו או זהותו של איש התקשורת אשר נכנס וגילה עניין בניובוק שלו. פרטיך חסויים ואינם נחשפים.

שאלה שלא חשבנו עליה?

אנחנו כאן בשבילך. בכל שאלה, אנו מזמינים אותך ליצור קשר בטל: 03-5729292 או בדוא"ל: info@newbook.co.il | ניובוק | ניו בוק | newbook | new book | הפצת ספר | הפצת ספרים | הוצאה לאור | קידום סופר | קידום ספרים | קידום סופרת | קידום סופרים | הוצאה לאור לספר | הוצאה לאור לספרים |

צור קשר

ניובוק - NEWBOOK